27.07.2020 ve Gece

naber, nasıl gidiyor, neler var neler yok, iyi geceler

baya uykum var ama başımın sol tarafı uyumamı engelleyecek kadar zonkluyor ben de burada biraz takılayım dedim.

 

2 günlük badem toplama maceram sonrası hayatımda hiçbir canlıya küfür etmediğim kadar bademe ettim. hani bir söz var ya “köylü milletin efendisidir” diye; yanlış. köylü milletin efendisi değil bildiğin sahibidir. ulan şu an üstümden tır geçmiş gibi; başımdan, omuzlarımdan, ayaklarımdan belimden gerdiriliyormuş gibi hissediyorum. güneşin altında ve 5 metrelik ağacın tepesine çıkıp bademler düşsün diye sopaynan vur vur. sopa bana vurulsa daha acıtır lan.

 

mesaj atmam gereken, halini hatrını sormam gereken, hiç yoksa selam vermem gereken kim varsa hepsinden kusuruma bakmamalarını diliyorum. “boş beleş adamsın” demeyin, hayatta benim kadar boş görünüp çalışan insan sayısı oldukça azdır ki bir buçuk ay itibarı ile hatay’ın en genç iş adamıyım. bir de vaktim olsa da pek yazacağımı düşünmüyorum. mesela ben birine “öylesine” yazmadan önce bir düşünürüm, derim ki: bu kişinin benim mesajıma ihtiyacı var mı? yok. o zaman niye yazayım. ve sonra derim ki : ulan ben bu kişiye niye “öylesine” yazayım.

 

jeton birazdan düşer merak etme.

 

neyse selametle kalın.

 

bu arada muhasebeci aradı cuma günü para istiyor. size zahmet hatayoreselurunler.com dan 3-5 sipariş verin şu gariban kardeşiniz daha ilk ayından eksiye düşmesin. vermeseniz bile elden ele ulaştırın. bu arada malzemelerim kesinlikle doğal ve katkısız. yani pişman olmazsınız hacılar.

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.