Sikender

failatun failatün failatün failün fail.

bugün sabahın köründe uyandığımda kasıklarımın biraz üstünde, midemin biraz altında ilginç bir his vardı ya da enerji mi her neyse. safra mı orası herhal. çok garipti, neden böyle bir his vardı ki. Uykumdan etti beni, kalktım ve kendi kendime dedim ki “acaba bugün yapmayı heyecanla beklediğim bir şey mi vardı?” yoktu. klasik günlerden biriydi. gerçi ne zamandır “heyecanla beklediğim bir şey vardı ki?”. yine selahattin özdemire bağladık.

üstümde hep bir bitkinlik var ama içimde yaşamak debelenir kıvrak ve küheylan.

daha önce de iki yazımda bahsetmiştim. sanırım ben hiçbir şeyi hak etmiyorum. her şey bana uzak.

üstteki cümlenin devamında “tıpkı..” ile başlayan bir benzetme cümlesi yazsaydım ben dahil çok kişi “ooooff, amkdumun tumblrcıları” diyecekti ama cümleyi burada bitirince tam sosyal medya baronlarının paylaşıp, zıttının söylenemeyeceği bir etkileşim ağı oluştururdu.

arada dünyaya dair böyle ufak dokunuşlar da yaparım.

çevre hep kendini tekrarlıyor, mesela eskiden bazı düşünceler olurdu insan gülüp geçerdi kabul gördü, sonra bu düşüncelerdeki toplumsal tabulardan duyar kasılmaya başlandı daha büyük kabul gördü, daha sonra bu duyarların abartıldığı düşünüldü buna karşı ya ne anlatıyorum ben amk sosyolog muyum ben.

başlık; yıllar önce hakan abi bana demişti ki “enes date programı yap adı da mişen teselli olsun”. içimden “ne yapıcam amk” demiştim. bu aralar yapasım geldi adını da bunu koymuştum. vazgeçtim, pezevenk miyim ben amk.

kafamı toplamam gerek, işlerime odaklanmam gerek, ben yarın bir köprüye karşı takılayım sabahtan.

cidden arada siteye girip neler yazdığıma bakan var mı? varsa hatayoreselurunler.com (kendi) sponsorluğumda zeytinyağı göndericem. adres falan da atmana gerek yok. şube belirt vallahi gönderecem.

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.