sabaha dair görsel

Sabaha Dair

sabaha dair ne varsa ; onu geceden tükettik ve sabaha sisli resimlerle uyandık

 

ne zaman geceleri uyumasam ertesi güne o kadar zinde başlarım. daha doğrusu ertesi gün diye bir kavram saçma olur. uyunmamış gecenin sabahı demek daha mantıklı. her neyse o gün daha bir enerjik, aklım başımda ve keyfi kararlar alırım. yanlış anlaşılmasın bana göre aklım başımda demek; öteki günümü düşünmeden aldığım kararlar demek.

 

çünkü insan yeni güne uyandığında ister istemez bir umutla dolar içi, bir sevinç , bir ihtimalle.

 

ve ben ‘o günlerde ‘ uyumadığım için uyanmadığımdan , bir umut olmuyor ve istediğim de bu. ve bu sayede daha aklı başında kararlar veriyorum.

 

tabi sabaha dair benim için tek ve güzel olay olan Güneş’i atladım sanmayın. onu Güneş’in Doğuşu Meselesi’nde anlatacağım. takipte kalmayın ; denk gelirseniz okursunuz.

 

-sitede, açıklanmasa da çoğu şey alt metinli. mesela fotoğraf sabah mı akşam mı belli değil. çünkü sabahın olması ile güneşin doğması aynı şeyler değil. güneşin doğduğuna gün karar verir-

 

-bu arada fotoğrafların bazıları benim çekimim, bazılarını da google dan “tumblr +’istediğimfoto'” şeklinde aratıyorum. s*k s*k şeyler çıkıyo genelde ama bazı fotoğraflar hoşuma gidiyor-

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.