Pala Medya | En Kaliteli Sosyal Medya Servisi

Pala Medya | Türkiye’nin En İyi Sosyal Medya Servisi

Pala Medya geri döndü!

Selamlar arkadaşlar, pala medya‘dan bahsetmenin vakti geldi artık. Uzun bir süre geçti proje paylaşmayışımdan. Bugün yine bir projem ile karşınızdayım. İsmini başlıktan anladığınız üzere zaten projenin içeriğinde benim olduğum anlaşılıyor. Yani yolda karşılaşsanız muhtemelen “bu proje kesin Ebu Cehilin’dir” dersiniz bundan eminim.

Neyse, projemden bahsetmek istiyorum. Projemiz piyasada illa denk geldiğiniz benzer sitelerden olan sosyal medya servis sitesi. Pala Medya. Ancak klasikliğin ötesinde birkaç şey var:

Mesela biz dolandırıcı değiliz

7 / 24 WhatsApp üzerinden bize ulaşma şansınız var

Siparişiniz ulaşmadığı zaman para iadesi yapıyoruz.

Hatta ve hatta hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir şey olan: sabit hat ile müşterilerimize destek veriyor onların aramalarını asla cevapsız bırakmıyoruz.

Biz işini kaliteli yapan ve işine saygısı olan insanlardanız. Yoksa “yaptım, bitti” , “tamam artık hep para” gözüyle bakanlardan değil.

 

Sektöre yeni girmedim, yıllardır bu sektör üzerindeyim ancak daha önceki projem olan Mavi Medyam’dan bir takım sorunlarla karşılaşıp en sonunda siteyi kapattım. Ne yazık ki sonradan bu sektörde iş yapanlar ile karşılaştığımda bu işi ne kadar ihmalkâr, ne kadar yanlış yaptıklarını görünce tekrardan girme kararı aldım. Mavi Medyam’da yaşadığım sorunları tekrar yaşamamak için bu sefer tek başıma değil tanıdığım ve güvendiğim 2 arkadaşım ile giriştim. Sektörün lider geri dönmüş diyebilirsiniz.

 

Gelelim web sitemizin / uygulamamızın özelliklerine ve ne işe yaradığına

He bahsetmemiştim değil mi? Sadene web site üzerinden değil aynı zamanda native olarak geliştirdiğim mobil uygulamamdan da sipariş verebilirsiniz. Bu sizler ve kendim için bir kıyağımdır.

Pala Medya

Pala Medya Ana Sayfa

 

Pala Medya (palamedya.com) adresi üzerinden girerek öncelikle tamamen ÜCRETSİZ olan Tik Tok videolarınız için 500 izlenme gönderimi yapabilirsiniz. Sonrasında ara sıra ücretsiz yaptığımız diğer paketlerimizi de web sitemiz aracılığı ile takip edebilirsiniz.

 

Pala medya üzerinden uygun fiyatlarla tik tok için takipçi satın alabilir, tik tok videolarınıza beğeni yollayabilirsiniz. Instagram paketlerimiz piyasanın en uygun paketleridir: instagram için dilerseniz organik Türk erkek veya kadın olarak filtreli takipçi, beğeni satın alma şansınız bulunmaktadır.

 

Aynı şekilde YouTube’dan direkt para kazanmaya başlamak istiyorsanız çareniz yine Pala Medya. Bildiğiniz üzere Youtube geçenlerde artık para kazanmanız için belirli bir abone sayısına ulaşmanızı istiyor. Ayrıca 4000 saat izlenme şartı da var. Bu işlem Pala Medya için yaklaşık 15 dakikalık bir süreç.

Twitch üzerinden yayınlar açıyorsunuz ve kimse sizi izlemiyor mu? Pala Medya web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden canlı yayınlarınızı izleyici gönderebilir bu sayede trendlere girerek gerçek bir fenomen olma şansını yakalayabilirsiniz.

 

Aynı zamanda Spotify hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Spotify listelerinize beğeni satın alabilir hatta ve hatta Spotify’da şarkınız bulunuyorsa diğer kullanıcılarının ekranında gözükebilirsiniz. Biz de bu sayede o çöp şarkıcılardan bir nebze olsun uzaklaşmış oluruz.

Pala Medya Web Sitesi ve Mobil Uygulaması

 

Velhasıl kelam; Pala Medya demek Sosyal Medyanın Baronu olmak demektir.

Bu arada web sitemize sadece ölüler giremez. Geri kalan herkese kapımız açıktır.

Dilek & öneri & istek şikâyetleriniz için : info@palamedya.com mail adresine yazabilirsiniz.

Kendinize iyi bakın. Bir sonraki projem için yerlerinizi alın.

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.