5 Aile

ilginç, garip, hayret verici. sıkılmadan, geçmeden, gitmeden ve üzülmeden. ne dediğime, deyip demeyeceğime, demediğime, her şeye hassi*tir.

bugün çok gizli bir örgütten bahsedeceğim. bu örgüt kimse tarafından bilinmiyor. daha doğrusu öyle sanıyorlar , mal bunlar. o örgüt ki amerikada kim başkan olacak seçiyorlar. nerede savaş çıkacak onlar belirliyor, nereden ne yaptırmak istiyorlar ve oluyor. ve kimse bunu bilmiyor. ama ne yazık ki şunun farkında değiller.

türkiyede korona da olsa en az haftada 1 araya gelen ve genellikle eniştelerden oluşan bir yerüstü, kahve ay çekirdiği ön adı ile müsemma yapılanma bu meselenin farkında ve başta çevreleri olmak üzere ellerinden geldikçe bunu yayma peşindeler. sadece bir bardak fazla kaçak çay ve 1 tabak siyah ay çekirdeği karşılığında. ne kadar mütevazı. BEB(Büyük Enişteler Birliği) ‘nde çok önemli bir yere sahip olan bir tanıdığımla yine böyle mütevazı bir veri aktarımı sırasında bir şey öğrendim. bu enişteler yapılanması yaklaşık 3 milyon yıldır varmış ve amacı da en başından beri 4 milyon yıllık, 5 aileden oluşan o örgütü çökertmek. 3 kardeşli ailede babalarından kalma kıçıkırık bir arsa için kavga eden kardeşler varken bu 5 ailenin milyonlarca yıldır ayrılığa düşmeden yönetebilmesi takdire şayan. ve BEB başkanı olan muratti rosso kod adlı şahıstan aldığım bir bilgiye göre . bu örgütü ilk dedesinin dedesi manzaralı bir yerde mangal yapmakta iken atletine sıçan bir kuşu öldürme amaçlı dağın tepesine çıktığı zaman ayin yaptıkları sırada görmüş. ve ilk aklından geçirdiği söz ‘kardeşim, tamam birbirinize 2 bilgi vericeksiniz ne diye kostümler , mağaralar ? buluşun bi kafede anlatın derdinizi kim sizi bir yerine takıcak?’.

o günden bu güne bu kutsal dava sürmekte. gel gelelim sen şu örgüte. ben şahsen takdir ediyorum kendilerini ama hafiften de bir kırgınım. tamam BEB kurulmadan önce sakin gizli gizli yapıyordunuz işinizi. BEB kurulduktan sonra hepimiz sizi öğrendik. neden hala gözümüze sokarak yapıyorsunuz? ha bir de nedir bu yeni dünya düzeni? kıçımıza çip takıcakmışsınız. geç kalmadınız mı? Orwell abi 1984 e öngörmüştü de onu.

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.