Enes Şahin
bir şey anlamaya veya öğrenmeye geldiysen gidebilirsin. burada kendi kendime takılıyorum.

Masar – Eyş Saar?

yorum yok. dinleyin ve okuyun.

yürüyorum/hızlanıyorum/koşuyorum/çıkıyorum/iniyorum/haykırıyorum/havlıyorum/uluyorum/çağırıyorum/feryat ediyorum /hızlanıyorum/yavaşlıyorum/batıyorum/atik oluyorum /kuruyorum /yürüyorum /uçuyorum /görüyorum /görmüyorum / tökezliyorum/sarı oluyorum/yeşil oluyorum/mavi oluyorum/yarılıyorum/hıçkırarak ağlıyorum/susuyorum/yoruluyorum/ acıkıyorum/ düşüyorum/kalkıyorum/koşuyorum/unutuyorum/görüyorum/görmüyorum/hatırlıyorum/işitiyorum/görüyorum/sayıklıyorum/halüsinasyon görüyorum/fısıldıyorum/haykırıyorum/yapamıyorum/inliyorum/çıldırıyorum/yoldan çıkıyorum /azalıyorum /çoğalıyorum / düşüyorum /yükseliyorum /alçalıyorum/kanıyorum/ve bayılıyorum.

 

 

-video 7 dakika ama 3 dakikası sessiz. müzik o kadar uzağa götürür ki bittiğini anlamazsınız. sanırım 3 dakikayı gittiğimiz yerden dünyaya geri gelmemiz için vermişler-

Share

sahinyghs

Ben Enes Şahin, yazılımcı sayılırım. Dünyadaki tanıdığım en zeki insan kendim. Lakabım anlayacağınız üzere "3 harfli" dir. İnsanlar beni en ufak anlayabilirse dünya çok harika bir yer olacak. -Sir Enes Şahin, Bordeaux 1879.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.