Enes Şahin
bir şey anlamaya veya öğrenmeye geldiysen gidebilirsin. burada kendi kendime takılıyorum.

Keyf

bir şey için bir şeyler yapmaktan fazlasıyla keyif alıyorum. hani düz bildiğin bir şeyler yapmak. mesela istiklal’de kenarda durup “club, sexy girls” diyerek sizi bir yerlere çağıran birileri olur her zaman. klasik gasp işi. benim tipim de yabancı sanılmaya müsait olduğundan sürekli denk geliyorum. “vaaov take me here” diyerek ilgiyle takip ediyorum. beni tarlabaşına doğru götürürken “polis, kimlik ver ibine” diye seslenince vın oluyor metrobüste yer isteyecek dayılar.

hayat böyle daha bir bohem, daha bir otantik.

buraya ilk yazı yazmaya başladığımda hoşuma gidiyordu. sanki kıbrıs ile türkiye arasına bir dağ yaptırmışım, tepesinde de yazlığımın balkonundan türkiye’yi seyrediyorum. insanların, türkçe konuşup, türkçe anlattığım halde çoğu anlattığım şeyi anlamadığını farkediyorum. başta normal karşılasam da artık haz alıyorum. keyiflerim bile değişti.

seviyorum bu hayatı. insanların ayarlarıyla oynamak hoşuma gidiyor.

Share

sahinyghs

Ben Enes Şahin, yazılımcı sayılırım. Dünyadaki tanıdığım en zeki insan kendim. Lakabım anlayacağınız üzere "3 harfli" dir. İnsanlar beni en ufak anlayabilirse dünya çok harika bir yer olacak. -Sir Enes Şahin, Bordeaux 1879.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.