!(Süt>Sigara)

iyi geceler dilerim herkese. bugün yine bir fotoğraf hikayemiz var. fotoğraf 2019 dan , sınıfta bir ben sigara içerdim. her sabah ben sınıfa girince çok söverlerdi. neyse işte bi ara 54.kez sigarayı bırakacaktım. sabah okula -her zamanki gibi- geç kalmışım. ders fizikti, hocayı aradım yok yazmayın geliyorum dedim. birkaç kişi iddiaya tutuşmuş; biri “enes sigara içtiği için gecikti , sınıf bilardo salonu gibi kokacak” diğeri de demiş ki “enes gecikirse sigarayı okulda içer” derken elimde süt ile sınıfa girdim ve ilk defa sigara kokusu parfümü bastırmıyordu. herkes şok tabi, geçtim oturdum.mal mal bakıyorlar, bıraktım dedim vee “s*ktir lan bırakamazsın” diyemediler çünkü sınıf çoğunluğu kızdı. “uskut kezzeb” dediydi biri , öbürü de “ey ey kessin ,temaaam” dedi.

özkan dönüp bu anı ölümsüzleştirmek istiyor ve ben de ona sövüp aynı anda dersi dinliyor gibi yaptığım için değişik bakıyorum. velhasıl böyle bir şeydi.

köşedeki : türkiye internet kafeler ve kantır 1.6 birliği başkanı tefo.

önümdeki : ‘sen sustuğunda dünya susardı, sen susardın’ dizesini sırtlanabilecek güzellik ve hakikatte aylin abla. -ajandır da kendisi-

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.