Enes Şahin
bir şey anlamaya veya öğrenmeye geldiysen gidebilirsin. burada kendi kendime takılıyorum.

1 Yıl

çocuk dünya fotoshop
çocuk dünya fotoshop enes şahin

‘1 yıl sonra kendini nerede görüyorsun?’  sorusuna denk geldim az önce ya da ‘1 yıl sonraki ben e not’  da olabilir velhasıl işte. ama 1 yıl önceyi düşündüm ;

lise sondaydım , okulun son ayıydı , okula gitmiyordum , kafamda -sisli- olarak canlandırdığım bir dönemdi. agresiftim, melankoliktim ve gün içinde ne yaptığımı tam hatırlamıyorum. umutluydum.

ondan sonra bir önceki 1 yıl önceyi düşündüm :

ilginçtir, okulu bırakmayı düşünüyordum, çok sıkıntı vardı ama her zamandan çok keyifli ve düşüncesizdim.

ondan sonra ondan da önceki 1 yıl önceyi düşündüm:

nasıl geçtiğini bile hatırlamıyorum. tek hatırladığım işe gidiyordum , geliyordum, uyuyordum uyanıyordum. tabi arada yusuf hocaylan al-baik yerdik – yusuf hoca = arkadaş, abi , hoca, imam, oda arkadaşı, üni arkadaşı benimle bu sıfatların hepsini -fiili- olarak taşımış biridir-

 

yani diyeceğim o ki ; hiçbir zaman 1 yıl sonramı tahmin edemedim ve hayatım tahmin edemeyeceğim bir hız temposunda ilerliyor ondandır ki ben bir yıl sonrama tek kelime bile söylemeyeceğim, söylemem. o ne yapacağını bilir.

Share

sahinyghs

Ben Enes Şahin, yazılımcı sayılırım. Dünyadaki tanıdığım en zeki insan kendim. Lakabım anlayacağınız üzere "3 harfli" dir. İnsanlar beni en ufak anlayabilirse dünya çok harika bir yer olacak. -Sir Enes Şahin, Bordeaux 1879.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.