şair pozu

“Sadece ölüler görür.”

— Pala

Enes Şahin!

burası benim bir nevi mahremim, mahremimi dünyaya açmam ne derece mantıklı bilmiyorum ama insan her zaman mantıklı şeyler mi yapar? bunu da bilmiyorum. bildiğim tek şey; ben mantıklı bir insanım ama her zaman mantığım ile hareket etmem. belki de en mantıklı yöntem budur. burada yazı yazarım, sevdiğim şeylerden söz ederim, yapmak istediklerimden bahsederim, yapmak istemediklerimden bahsederim. burada yazılanlar; sizinle bir yere gidip oturmuşluğum olursa öğrenebileceğiniz maksimum şeylerdir. ekstrası yok yani. ekstrasına kimsenin ulaşabileceğini sanmıyorum. ama büyük konuşmayı da sevmem. bilemeyiz en sevdiğim sözcüklerin başında gelir çünkü bilmemek en doğru şeydir. burası dünya; burada ne olup ne olamayacağını bilemeyiz. bir gün öğrenebileceğimizi de sanmıyorum.

hayatımdan söz edecek olursam; ben enes şahin, medine / suudi arabistan doğumluyum.

genelde yeni tanıştığım insanlardan bu bilgiyi saklarım, çünkü insanların genelde beyni küçüktür ve diğer insanları bir kalıba koyar.

bundan dolayı söz etmem. eğer o dağları aşabilecek kapasiteyi görürsem laf arasında sıkıştırırım. hatay’lıyım, muğla üniversitesinde okuyorum, istanbul’da çalışıyorum. 

android yazılım ile ilgileniyorum, şirketim, yönettiğim web sitelerim var. ileri seviye SEO bilgisine sahibim. bir zamanlar ressamlık, heykeltraşlık, kaligrafi / hat sanatı, filografi, şiir ile ilgilendiğim oldu. ancak onları zanaat olarak değil sanat / hobi olarak değerlendiriyorum.

en büyük mottom: sadece ölüler görür.

gezmeyi çok severim. bu uğurda tüm paramı harcarım. ilgilendiğim bir alanda çalışmayı da severim, bana koymaz.

hâla beni neyin mutlu ettiğini bilmiyorum. öğrenebilir miyim? onu da bilmiyorum. hayat işte yaşıyorum, bir şeyler yapıyorum, uğraşıyorum, ediyorum. enes şahin olarak bu dünyaya silinmez bir isim bırakıp gideceğim. belki yaptıklarımla, belki ölümümle. bunu hayat gösterecek.

kendimi tanıtmayı sevmem. ama yaptığım işlerden niteliğimi görebilirsiniz. web sitesi, mobil uygulama, sosyal medya yönetimi, seo, haber PR, sosyal medya mavi tik ihtiyacı duyarsanız benimle nasıl iletişime geçileceğini biliyorsunuz. herkese iyi günler dilerim.