deve kuşu

Gizli Numaracılar ve Fakeciler

merhaba faslını sevmem o yüzden hemen konuya geçelim.

 

benim bu kendini gizleyenlerden çektiğim nedir arkadaş? yav dışarıdan bakınca o kadar da soğuk, ve tip bir insan mıyım? tamam bazen bilerek kendimi öyle gösteriyor olabilirim ama biraz yanaşmayı deneyin. ya da denemeyin boş verin. ön yargılılarla işim olmaz.

 

birkaç gündür yoğun fake trafiği alıyorum. arkadaş, ben insanın fake’ini tanırım, hesabın mı anlamayacağım ? ,yav azıcık sosyal mühendislik öğrenin arkadaşım, hatta isterseniz burdan size sosyal mühendislik dersleri vereyim. yav bi kere önce arkadaşlarımı takip etmelisin, önce beni takip etmeye çalışıp sonra arkadaşlarımı eklemen bir işe yaramıyor, fakecilik uzun vadeli bir iştir, en azından 1 yıllık bir fotoğraf  bulundurmalısın, biyografiye yeniii yazınca bi bok olmuyor. ya da ne bileyim resimlerimi beğenince sana mesaj atacağımı düşünüyorsan yanılıyorsun,(gerçek de olsan; fotoğraflarımı beğenene niye mesaj atayım a*k), ha bi de neden takipten çıkmadın o zaman diye sorguluyorsan, daha ne gibi hatalar yapacağına bakıp bazı tezlerimi destekleyip veya çürüteceğim.

 

üstteki kısmı hızlı hızlı ve aceleyle yazdım, eğer kırıcı olduysam kusura bakma. ya da bak yani ne de olsa tanımıyorum seni. e tanımadığım insanı kırsam sorun olmaz mı yani ? bilmem olur herhalde. yok yav takıl kafana göre

 

aslında cidden komple bu yazdıklarım saçmalık; yahu biz dünyadayız, hepimizin farklı amaçları, düşünceleri, hayalleri var (benim yok oraya takılmayın). yani acaba neden ben yargıladım ki bu kişiyi ? kendisini mutlu eden, kendisine eğlence katan her şeyi yapmalı. ulan mutlu oluyosan yap be helal sana. ha ama bu zarfı yiyeceğim anlamına gelmez.

 

her neyse ama hakkınız var; cidden .  çünkü :

 

bir zamanlar gizli numara trafiği yaşadım ve birisi bana demişti ki : ‘eğer seni sadece ben değil birkaç farklı kişi gizliden arıyorsa; sen, bizi değil kendini sorgulamalısın’

 

hayatımda yediğim en büyük ayarlardandır. en son bu şiddette bir ayarı : islam ünide tabir dersinde 100 kişi içinde yusuf hocadan yemiştim. o günden sonra dobralığı bıraktım.

 

-aslında bunun gibi saçmaladığım bir çok yazım var, ama paylaşmıyorum; yine bu normal karşılanabilir derecede o yüzden türkçe yayınlıyorum. ingilizce yayınlarsam; üşenip okumayanlar, dilbilgime katlanamayanlardan kurtularak gerçek sahiplerine ulaştırırım. hadi eyw.-

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.