Gerıb

başlığın bir anlamı yok, öylesine yazdım, bir şeyler saçmalayıp kaçacağım, çok da şaapmayın.

bayadır uğramaz olmuştum buraya, aha geldim. aslında niye geldim? evet bir sebep için geldim ama onu yazmayacağım. biraz dertleşmeye geldim. kendi kendime dertleşmemi okuyup gideceksiniz.

 

kendime bir zamanla söz vermiştim, hiçbir şeyi spesifikleştirmeyecektim, aslında sözümü genel manada tutmuşum ama hani arada bazen kaçırmışım, dert değil.

 

dünya çok küçük bir yer, bugün bir şeye rastladım, önce “s*ktir lan” dedim, sonra bir daha baktım, harbiden öyleydi “vay amk” dedim. sonra bir an düşündüm, ardından “amaaan s*kerler” dedim. bu kadar.

 

birkaç günlük muğla gezim bana bir nebze iyi geldi, akyaka’da kamp yapmaya şortla gidip gecenin köründe ısınmak için azmak’ı turladım, datça’da telefonum yunanistan’dan çekmeye başladı, “allah” dedim, “acaba cidden kaçsam mı?” diye düşündüm sonra vazgeçtim. önce insanlara “ben bir güç ortadan şaaak diye yok olacağım” fikrini aşılamam gerekiyor. sonrasında insanların beni en az kaçma ihtimalimin bulunduğu bir günde yok olacağım (her manâda:))

hem yolda birisi ile tanıştım, hem gidişte hem dönüşte ama aynı kişiyle :).

 

neyse ya aslında şu anda vaktim yok yoksa bikaç gezi anısı ve fotoğraf atacaktım ama başka zamana, bunu öylesine yazayım dedim. sabahın köründe bir tekneye çıkacağım ondan ben 1-2 saat gözümü kapatayım.

 

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.