Enes Şahin
bir şey anlamaya veya öğrenmeye geldiysen gidebilirsin. burada kendi kendime takılıyorum.

Tavla

tavla fotoğraf ömer esra
tavla fotoğraf ömer esra enes şahin

bugün bir tane daha fotoğraf hikayesi atasım geldi atayım madem.

 

bu fotoğraf ya 2018 sonu ya da 2019 başı , tam hatırlamıyorum. hatta kimin doğum günü onu da hatırlamıyorum.ya doğanındı ya da damlanın . (eğer okuyorsanız ; lütfen daha nazik kelimelerle küfr edin teşekkürler.). evet sürpriz yapacaktık, daha doğrusu asıl bana daha da sürpriz oldu bu doğum günü ama işte öylen. neyse biz kutlanılacak yere gittik. sadece doğa ve damla yoktu ; kimin doğum günüyse diğeri onu oyalıyordu :). tavla vardı ; tabi esnaf ocakları, tavlalar genel kurulu başkanı enes şahin olaraktan hemen ‘onlar gelene kadar oynayalım’ dedim. tavlayı açtık 50 kuruş bulduk üff sevinmiştim. “ulan kim tavlanın içinde 50 kuruş unutur ki?” dedik. sonra farkettik ki meğer beyaz pullardan biri kayıpmış onun yerine duruyormuş. neyse işte oynamaya başladık. tabi ben takır tukur indiriyorum herkesi sırayla. hepsinin bana karşı bir garezi doğdu. birleşip oynamaya karar verdiler. valla orada muhtemelen ‘siz sevinin diye yenildim’ demişimdir ama nasıl yenildim ben de bilmiyorum. velhasıl fotonu alıcaz dediler ve bu ortaya çıktı.

 

sağımdaki : karaksı dondurmacılar kralı, kızları o mavi-yeşil arası gözleriyle kendine hasta eden omar.

solumdaki : animasyon karakteri naifliği ve güzelliğinde ; başkan esra.

Share

sahinyghs

Ben Enes Şahin, yazılımcı sayılırım. Dünyadaki tanıdığım en zeki insan kendim. Lakabım anlayacağınız üzere "3 harfli" dir. İnsanlar beni en ufak anlayabilirse dünya çok harika bir yer olacak. -Sir Enes Şahin, Bordeaux 1879.

You may also like...

3 Responses

  1. Xmania dedi ki:

    Sondaki betimlemeler kalp ben haha

  1. 9 Haziran 2021

    […] oluyor : Fatih Bukan. Bu adam tavla konusunda bir dahi, yenilemez, farkına varılamaz bir şey. Tavla; satrançtan daha zor bir oyundur. Kazanman sadece taktik ve zekana değil aynı zamanda şansına […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.