Enes Şahin
bir şey anlamaya veya öğrenmeye geldiysen gidebilirsin. burada kendi kendime takılıyorum.

Gündeme Dair

yav dün gece düşündüm de sosyal medya cidden saçmalığın daniskası, hele de fiili düşününce. farz edin mahallenizde pazar açılmış, gidiyorsun standını kuruyorsun, takma isim belirliyorsun, bir tane büyük fotoğraf koyuyorsun, millet geziyo bakıyo, tanıyorsa ekliyor ya da tanışmak istiyorsa. çok garip geliyor değil mi ? hatta yolda görse ters ters bakışıp yoluna devam edecek insanlar bunun üzerinden birbiriyle şakalaşıp , eğleniyor. neyse o kadar alışmışız ki garip de gelmiyor bir yerden sonra. ama konumuz daha da içerikle alakalı. çünkü her ne kadar garip ,tuhaf görsek de hepimiz kullanıyoruz ve hayatımızda belli bir yeri var. o yüzden asıl ilginç olan şeye geleceğim.

haftada/ayda bir bi video çıkıyor ortaya , birkaç farklı yere çekilebilecek türden. biri çıkıyor diyor ki “oro*pu evladına bak ne yapmış” diğer insanlar da diyor “evet bu pi*in teki”. sonra başka biri çıkıyor “hayır olum bu adam gibi adamdır” diyor , diğer insanlar da “haaa evet adam gibi adam o” diyor.

biraz saçma ama bu benim aklıma kurtlar vadisi 97.bölüm polatın mahkeme konuşmasını getirir. “bana şu anda vereceğiniz hükmün hiçbir geçerliliği yok, suçluyu mahkemeler değil tarih belirler”

tabi tarih de artık hızlı işliyor. biri bir günde ünlü edilebilip , bir günde itin kıçına sokulabilen bir devirdeyiz.

Share

sahinyghs

Ben Enes Şahin, yazılımcı sayılırım. Dünyadaki tanıdığım en zeki insan kendim. Lakabım anlayacağınız üzere "3 harfli" dir. İnsanlar beni en ufak anlayabilirse dünya çok harika bir yer olacak. -Sir Enes Şahin, Bordeaux 1879.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.