Dertleşme ve Dert hk.

konuşalım biraz.

sikeyim sosyal medyayı. beynim uyuştu. nasıl ve niye fotoğraf paylaşıyorum bilmiyorum ama biraz ara vermenin vakti geldi.

 

dünya çok lanet bir yer. aklım almıyor. vallahi de billahi de bir yerden sonra fıttırdım ben.

 

ne yazacağımı bile bilmiyorum. arka fonda ferdi tayfur “huzurum kalmadı, fani dünyada” diyor. sonrasına katılmıyorum ama. keşke tek derdim aşk meşk olaydı. keşke hayat bana ismail yk dinleyecek kafa verseydi low değil. hadi onu geçtim bari “ben de özledim” dinleseydim. “batsın bu dünya” dan iyidir en nihayetinde.

 

kaderci değilim. ama ne yalan söyleyeyim benim üstüme düşüyor her şey ve ben kaldırmak istemiyorum.

 

çocukluğumu yaşayamadım.

 

gençliğimdeyim ve yaşayamadığımın farkındayım. aptal değilim ve farkındayım

 

kimse eşit şartlarda değil. maddi bir eşitlik değil bu. şükür var her şeyim ama manevi bir eşitlik söz konusu. ya da ne bileyim şanssızlık. her türlü saçmalıkların bende veya çevremde çıkması. ben anlatamıyorum. ya ne bileyim.

 

siz söyleyin Allah aşkına, protein aşkına, her neye inanıyorsanız onun hatrına. susmayın fikir belirtin. lan ben neden böyleyim ulan? hatta nasılım ben? ne diye çok düşünüyorum? neden her korktuğum kafamın üstüne çakılıyor? ve neden ben bir şey yapamıyorum? hatta ben nasıl bir şeyim lan? vallahi anlamıyorum. ne istediğimi bilmiyorum, ne yapmam gerektiğini de. sadece küfür ediyorum.

 

kafam çatlayacak derecede çınlıyor ve günlerdir sesleri yankılanıyor. nefes alırken küfür sallıyorum ve vermek istemiyorum. kimseyle konuşmak istemiyorum. gözlerim açılmaktan aciz kapaklarım sürekli ağır. burnum taakatsiz gözlüğümü bıraktı bırakacak. saçlarım rüzgardan savruluyor bir o yana bir bu yana. kalbim delik deşik. gücüm bitmiş, yolculuk tamam.

 

kendimi her konuda yetiştirirken kendimi unuttum.

 

ne yapmam gerekiyor kurtarın beni

 

ya da soruyorum size:

kimseyle dertleşemeyeceğiniz dertleriniz olsa ve yaşamak zorundayken ne yapardınız sigara yemekten başka?

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.