isviçre çakısı

Çok Amaçlı Malzeme

bugünlerde acayip yoğunum hem de düşünemeyeceğiniz kadar. sabah 9-10 civarı kalkıyorum ; gece 3-4’e kadar kalıyorum. “evde değil misin ne işin olacak a*k?” diyebildiğinizi duyuyorum ama cidden çok meşgulüm.

mesela birkaç gündür evi boyuyordum, e tabi zamanında araba boyacılığı yapmıştım az buçuk teknik ve mantık var. diğerleri de ‘vay enes harika boyuyorsun’ diyerek işi bana salıyorlar ve sonuç: genel olarak ben boyuyorum.

malum bu aralar berberler felan kapalı , hani benim için dert değil zaten bilen bilir açıkken de gitmem. ama evde kıl hastaları var. kardeşimin kenarları düzelteyim dedim; şaka maka güzel kestim. babam , abim baktılar yetenek var saçlar, sakallar , makineler , makaslar elimde geziyor. bu arada berberlere saygım bin kat daha arttı cidden kolay meslek değil , özellikle sol elle tarağı tutup makasla kesmek, allahım sol ele bir ağrı giriyor. o ne öyle?

geçen gün kurabiye yapayım dedim, becerebildim – ki daha önce sayısız yapmışlığım vardır-. artık her kurabiye bitme arefesinde 10 kilo yapmaya zorlanıyorum.

sadece angarya işler olarak düşünmeyin akademik alanda da çalışmalarım var.

bugün abim için aylardır bilgisayarda durduğu halde yüzüne bakmadığım After Effects ile konu anlatım videosu hazırladım. uygulamayı yaparken öğrendim. üstüne içerikteki seslendirmeleri de ben yaptım. şaka maka benden ses sanatçısı da olur , vurgulamalarım mükemmeldi.

dün bi kuzen için mali hukuk tezi yazdım. ulan hukuk alanında tek bilgim geçenlerde katipler ve stajyerlerle duruşmalara girip tebligat hazırlamak. – ulan ne alaka sen ? demeyin uzun hikaye- . kalkıp tez yazdım. sağdan soldan rewrite ede ede hallettik.

yarın da ablamın gözlem raporunu hazırlayacağım, onu da artık nasıl yapacağımı yarın yaparken öğrenirim.

bütün bunların yanında yazdığım korona uygulamamı google playe gönderdim. ibneler neymiş salgın hastalıktan kar güdecekmişim. ulan o kadar yazdık, insanlara da doğru haber vereceğim bırak 2 kuruş da kazanayım it. hesabı kapattılar . 150₺ gitti ulaannn.

ayrıca yöresel ürünler satacağım sitemi hazırlamakla uğraşıyorum. ulan ona da sermaye lazım nerden bulacağım?

ha bir de codecanyona da uygulama source attım bugün. inşallah onaylanır da bari 3 kuruş kazanırız. ondan da sermaye yaparım.

arada flutter ve react native derslerine de bakıyorum. güzel alanlar

mini bir diziye de başladım , the spy diye. mossadın suriyeye soktuğu ajan. güzel dizi.

ramazandan itibaren de kızılayda gönüllü çalışacağım. hayırlısı bakalım.

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.