Alemdar App – Racon Kestiren Uygulama

oh be sonunda projelerim kategorisine içerik girmeyi başardım. e tabi ki bu ilk ve tek projem değil ama diğerleri üstüme alabileceğim kadar kaliteli ve etik değildi. her neyse uygulama bu.

 

kurtlar vadisi izlemiş olanlar bilir ki içerisinde gayet sağlam repliklerin bulunduğu bir dizidir. daha önceki yazılarımı okumuş iseniz Oyuna Getirildiğimi düşünüyor olabilirsiniz. ama oyuna gelmedim oyuna getirttim. hatta üstüne bina çıktım. her neyse boş verin bunu gelin biraz uygulamayı tanıtayım.

 

uygulamada henüz 317 adet ses kaydı var (kurtlar vadisi 1-20) bölümleri arası polat ve çakırın replikleri. henüz dememin sebebi daha ekleyeceğim. bana yardımcı olacak varsa enes@sahinenes.com mailleşelim, tabi ücret karşılığı.

 

alemdar app ne işe yarıyor? : alemdar app içinde bulunan ses dosyalarını dinleyerek benzersiz bir keyif alabilir, arkadaşlarınıza göndererek onlara da yaşatabilirsiniz. hatta arkadaşlarınıza göndererek racon kesebilir hatta ve hatta whatsapp durumunuzu “konıuşamam sadece alemdar app” olarak değiştirebilirsiniz

 

uygulamadan biraz resimler bakalım :

alemdarapp görseli

 

e arkadaşlar bir uğrayıp artık bi şeyler verirsiniz. yalnız uygulamayı buradan görenlere ricam 1 yıldız versin bakalım kaç kişi bi yerine takıp verecek. hadi eyvallah

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sahinyghs.alemdarapp

Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.