5 Buçuk Madde

evet aylardır taslaktaki konuyu yayınlıyorum artık vakti gelmişken.

hep dile getirmişimdir dünya beni yordu. yolun başında olduğum halde bu kadar yük bana yetti de arttı. tabiri caizse yolun başı karanlıksa tünelin ucu bombok bir yere çıkacak. ondandır ve de kendi egomu tatmin etmek; “buna ben karar verdim” demek bile bunu yapmam için fazlasıyla yeterli bir sebep.

hayattan bir umduğum yoktu zaten. öyle sıradan insanları taklit etmeye çalışarak yaşıyordum. çünkü benliğimi yaşasaydım; ne sen ne o ne de dünya bunu kaldırabilirdi. benliğim uçuk kaçık şeyleri yapıp, düşüncelerim yeri yerinden oynatacak güce sahip olsa da kimsenin değişime ve değişmeye ihtiyacı ve niyeti yok. benim bunu yapmaya hakkım; inancım yok. gücüm de kalmadı.

lafı baya uzattım. neyse işte benim yıllardır 5 buçuk hedefim vardı. bunların birkaçı gerçekleşti bir kısmı kaldı. bunları yapmadan bir yere gitmeye hiç niyetim yok.

-türkiyeye gelmek *

-hatayı her karışına dek gezmek*

-istanbulda 1 ay yaşamak

-pariste 1 ay yaşamak

-en az 1 gece sabaha kadar eyfele karşı marlboro red long; kız kulesine karşı parlement uzun içmek

-bende kalsın

gördüğünüz gibi hedeflerim bile uçuk kaçık şeyler değil. zaten 2 sini yapmışım 3 tane kalmış sonuncusu bende kalsın. o olmasa da olur dert değil.

bunları en geç 1-2 yıla yapmış olurum sonra siz sağ ben selamet.

hadi sağlıcakla

5 “5 Buçuk Madde”üzerine düşünceler
Yorum Bırak

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.